ZO Farklılıkları

ZO Farklılıkları

Tanınmış Liderlik
Dünyaca ünlü bilim adamları ve formülatörleri ile çalışan ZO Skin Health, Inc.’nin medikal direktörü, Dr.Zein Obagi, bütün yeni ürün ve protokollerin geliştirilmesini denetlemektedir.

İleri Teknoloji Bilimi
ZO Skin Health, Inc.’nin ürünleri en son teknoloji ile üretilmiştir. Eşsiz salınım sistemleri, biyo-mühendislik kompleksleri ve ayrıcalıklı formülasyonlar geliştirilmiştir.

Hasta Uyumu
ZO Skin Health Circle™ sayesinde hekimler hastalarını takip edebilmekte, tedavi için ZO Medical ürün reçeteleyebilmekte ve cilt bakımı için ZO Skin Health ürünlerini tavsiye edebilmektedirler. Hastaların, hekimlerini düzenli bir şekilde ziyaret etmelerini destekleyen bir sistemdir.

Eşsiz Ürünler
ZO Skin Health ve ZO Medical sadece seçkin kliniklerde ve eczanelerde mevcuttur.

Yanlış Yönlendirmeye Sıfır Tolerans
ZO Skin Health, Inc. yasak internet satışları ve yanlış yönlendirmelere karşı sıfır tolerans tanımaktadır. Ürünlerde gizli kodlama sistemi bulunmaktadır ve ürünlerin takibini sağlamaktadır.

Büyük Boyutlar ve Düşük Fiyatlar
ZO Medical ürünleri karşılaştırıldığında %25-150 arası daha büyük boyutlardadır.

Eğitim
ZO Skin Health, Inc. klinik içi seminer, webinar ve online eğitimler sunmaktadır. Ayrıca Dr Zein Obagi’nin Beverly Hills’te bulunan Obagi Skin Health Institute’da eğitim alınması mümkündür.