Dr.Zein Obagi

Dr.Zein Obagi

"Araştırmacı, Mucit, Yazar, Eğitmen"

ZO Skin Health, Inc. ve Dr.Obagi’nin Obagi Medical Products ile hiçbir ticari ilişkisi bulunmamakta olup Obagi Medical Products herhangi bir ZO ürünü satmamakta veya desteklememektedir. "ZO", ZO Skin Health, Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır. "Obagi" ve "Obagi Nu-Derm", Obagi Medical Products, Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır. Amerikan Dermatoloji Kurulu lisansına sahip Dermatolog Dr. Zein Obagi, 35 yıldan uzun süredir sadece hastalığı ve hasarı tedavi etmenin aksine, sağlıklı bir cilt yaratma felsefesine dayanan gelişmiş cilt bakımı çözümlerinin öncülüğünü yapmıştır.

Vizyoner yaklaşımı, kendisine cilt sağlığı ve cilt gençleştirme konularında önde gelen bir otorite olarak uluslararası bir ün kazandırmıştır.

Günümüzde Dr.Obagi’nin cilt sağlığını geri kazandırmaya yönelik yenilikçi ilkeleri, cilt bakımının altın standardı olarak kabul edilmektedir.

Dr.Obagi, uzmanlık alanlarından sadece biri olan kimyasal peeling konusunda dünyanın en iyi uzmanları arasında yer almaktadır.

Ayrıca, her renkten ciltlerin tedavisinde uzman kabul edilmektedir ve dünyanın her yerinden tedavisi en zor vakalarla ilgilenmektedir.

Dr.Obagi, kariyeri boyunca dünya çapında düzenlenen bilimsel forumlarda binlerce plastik cerrah ve dermatoloğa eğitim veren bir eğitmen olarak çalışmıştır.

Ayrıca üretken bir yazar ve konuşmacı olan Dr. Obagi, cilt sağlığı ve cilt gençleştirme ile ilişkili konularda 500’ü aşkın atölye çalışması ve panel gerçekleştirmiştir.

Dr.Obagi, çığır açan katkılarıyla sonuç odaklı cilt bakımı dendiğinde akla gelen ilk isim olmaktan çok daha fazlasını yapmıştır.

Cilt sağlığı bilimini, kelimenin tam anlamıyla yeniden tanımlamış ve ileriye taşımıştır.