ZO Skin Health Güneş Koruyucularının Farklılığı

ÜÇ SPEKTRUMLU KORUMA GÜCÜ™

ZO Skin Health Güneş Koruyucularının Farklılığı

ZO® güneş ürünleri, geniş ve kapsamlı güneş koruma ürün grubuyla, etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış üstün güneş koruyucuları sunar. Gelişmiş, üç spektrumlu koruma sistemleri, UVA/UVB, HEV (yüksek enerjili mavi ışınlar) ve IR-A (kızılötesi) ışınlarına karşı koruma sağlar.
ZO® güneş ürünleri, Amerika’daki Skin Cancer Foundation tarafından günlük kullanım için önerilmektedir.

ZO® güneş ürünleri, cilt yaşlanmasına neden olan UVA ışınları ve cildi yakan UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlayan fiziksel ve kimyasal güneş koruyucuları sunar. Fiziksel güneş koruyucuları kanıtlanmış titanyum dioksit içerirken, kimyasal güneş koruyucuları FDA onaylı filtrelerin karışımını içerir. ZO® güneş koruyucularının hiçbiri oksibenzon içermez.

Parçalanmış melanin, HEV ışınlarının sebep olduğu yaşlanma etkilerine karşı cildi korur. Güneşin olumsuz etkileri, akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler ve benzeri pek çok ışıktan cildi korumak önemlidir.

12 saat etkili ve yavaş salınımlı özel ZOX12TM kompleksimiz ile tasarlanan güneş koruyucularımız, cildin zararlı kızılötesi ışınlarına karşı koruma sağlarken, cildin serbest radikal hasarından korunmasına ve erken yaşlanma belirtilerinin önlenmesine yardımcı olur.

Nereden Satın Alabilirim?