Retamax™ Active Vitamin A Micro Emulsion

ZO MEDICAL

Retamax™ Active Vitamin A Micro Emulsion

75 ml / 2,5 Oz.

Bu yenilikçi retinol formülü, bitki kök hücresi antioksidanları ve biyomimetik proteinlerle harmanlanmıştır. Yaşlanma belirtilerini geri çevirmeye ve cilt hasarının oluşmasını önlemeye yardımcı olan mikroemülsiyon teknolojisini kullanır. Ayrıca cilt dokusunu ve tonunu iyileştirir.

Temiz cilde 1-2 pompa sadece akşamları haftada 2 kere uygulanır. Cildin toleransı arttıkça gün aşırı ve her gün kullanılabilir. Ciltte kuruluk, kızarıklık ve pullanma oluşabilir. Yeni cilt oluştukça bu etkiler azalacaktır. Tahrişi önlemek için eşit miktarda Retamax™ ve Revitatrol™ veya Ommerse® Renewal Creme karıştırılarak uygulanır. Hassasiyet devam ederse geçici bir süre tedaviye ara verilir.
  • %0,5 mikronize retinol: Epidermal ve dermal yenilenmeyi ve uyarılmasını destekler.
  • C ve E vitaminleri: Anti-oksidan ve anti-irritan etki.
  • Biyomimetik protein: Cilt rejenerasyonuna yardım eder.
  • Mikroemülsiyon teknoloji sayesinde kilit etken maddelerin hızlı salınımını sağlar.
  • Hidrolize serisin (ZPRO™): Kolajen ve hyaluronik asit üretimini regüle eder.
  • Beta-glukan: DNA’nın korumasını sağlar.
  • Buddleja- kök hücre (ZPRO™): Antioksidan ve anti irritan etki.

Water (Aqua), Cetearyl Isononanoate, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Steareth-20, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Propylheptyl Caprylate, Polysorbate 20, Cetearyl Glucoside, Retinol, Acrylamide/Ammonium Acrylate Copolymer, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Nylon-12, Lecithin, Carbomer, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed, Polyisobutene, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Potassium Sorbate, Butylene Glycol, Phospholipids, Hydrolyzed Sericin, Sodium Sulfite, Sodium Metabisulfite, Sodium Hydroxide, Buddleja Davidii Meristem Cell Culture, Disodium EDTA, Cyclotetrasiloxane, Stearyl Alcohol, Sorbitan Isostearate, Myristyl Alcohol, Cyclotrisiloxane, BHT, Linalyl Acetate, Beta-Glucan, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, BHA, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Ethyl Nicotinate, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, P-Menthanone, Lavandula Angustifolia Oil, Cis-Ocimene (Z-3, 7-Dimethyl-1,3,6-Octatriene), 4-Terpineol, Tocopherol, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Citral, Ext. Violet 2 (CI 60730).

Diğer Akne