Oraser Correcting Hand and Body Scrub

ZO SKIN HEALTH

Oraser Correcting Hand and Body Scrub

Net Ağırlık 170 gr / 6 Oz.

El ve vücut eksfoliasyonundaki bu dönüm noktası kuru, sert ve pullu cilt görünümünün önemli ölçüde ve hızla iyileşmesini sağlar. Hem kimyasal hem de mekanik olmak üzere çift eksfoliasyonlu sistemde salisik asit ve şeker kristalleri kullanılır. Shea yağı, mango ve aspir yağları cildi yumuşatır; el, ayak ve diğer vücut bölgelerinin nem dengesini sağlar.

Dairesel hareketlerle 30 saniye masaj yapılır. Cildin, nemlendirici maddeleri ve yağları absorbe edebilmesi için 1 dakika bekletildikten sonra, bol suyla durulanır.
  • Şeker: Fiziksel eksfoliasyon sağlayarak ölü cilt hücrelerini giderir ve pürüzsüz bir doku oluşmasını sağlar.
  • Salisik asit: Kimyasal eksfoliasyon sağlayarak ciltteki ölü hücrelerini giderir.
  • Mannitol: Hidrasyon ve nem sağlar.
  • Shea butter, mango tohumu yağı, aspir tohumu yağı ve kaprilik/kapri trigliserid: Nemlendirme ve yumuşatma etkisi.
  • Dipentaerythrityl hexa C5-9 asit esterleri: Ciltte oluşan ciddi kuruluğu ve doku bozukluğunun giderilmesini sağlar.
  • Setil dimetikon: Nem kaybını engeller, ciltte nemin hapsedilmesini sağlayarak cilt kuruluğu ve pullanmasını önler.
  • Ayçiçeği tohumu yağı (Helianthus annuus), biberiye yaprak ekstresi (Rosmarinus officinalis) (rosemary): Tahrişi önleyen, antioksidan, sakinleştirici ve yumuşatıcı.

Sucrose, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Butyrospernum Parkii Butter, Dipentaerythrityl Hexa C5-9 Acid Esters, Mangifera Indica Seed Oil, Propylene Carbonate, Stearalkonium Hectorite, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Dimethicone, Silica, Fragrance (Parfum), Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Salicylic Acid, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Retinyl Palmitate, Mannitol, Hydroxyethylcellulose, Helianthus Annuus Seed Oil, Cellulose, C12-15 Alkyl Benzoate, Ubiquinone, Ultramarines (CI 77007).

Diğer Vücut Ürünleri