Oraser Cellulite Control

ZO SKIN HEALTH

Oraser Cellulite Control

Net Ağırlık 150 gr / 5.29 Oz.

Oraser Cellulite Control, selülit görünümünü azalttığı ve önlediği klinik olarak kanıtlanmıştır. Yenilikçi bu formül karışımı, kalçadan oluşmuş selülit görünümünü azaltmak için 24 saat boyunca çalışmaktadır. Cildin daha pürüzsüz ve aynı zamanda kalçaların daha ince görünmesini sağlar.

Problemli bölgelere, özellikle kalça ve basen, masaj yaparak sabah ve akşam uygulanır.
  • Plakton ektresi: Hücre ve doku metabolizmasını hızlandırarak kas tonusunu geliştirir.İnceltici ve sıkılaştırıcı etki sağlar.
  • Sakarit izomerat: Geceleri vücudun doğal sirkadiyen ritmini keserek, yeni yağ depolarının oluşumunu engeller. Vücudun daha sıkı olması için yeni kolajen üretimini uyarır.
  • Metilsilanol karboksimetil teofilin aljinat: Yağ depolama enzimini (Lipoprotein Lipaz – LPL) engelleyerek mikro dolaşımı uyarır ve cilt konturunu belirginleştirir.
  • Fosfatidilkolin: Yağ dokusunu parçalayan lipaz enzimini regüle eder.
  • Kafein, koenzim A ve karnitin: Yağ dokusunu yıkmak için metabolizmayı hızlandırır.
  • Karaguana (Chondrus crispus) ekstresi: Cildin dokusunu ve görünümünü iyileştirmek için anında sıkılaşma sağlar.
  • Gliserin ve betain: Cildin nemini hapseder ve cilt bariyerinin fonksyonlarını restore eder.

Water (Aqua, Eau), Glycerin, Propanediol, Betaine, Pentylene Glycol, Isohexadecane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Polysorbate 20, Cyclohexasiloxane, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Potassium Cetyl Phosphate, Phosphatidylcholine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Stearic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Carnitine, Disodium Phosphate, Caprylyl Glycol, Methylsilanol Carboxymethyl Theophylline Alginate, Sodium Phosphate, Sodium Benzoate, Caffeine, Ethylhexylglycerin, Saccharide Isomerate, Lysophosphatidylcholine, Glyceryl Caprylate, Glucose, Bacillus/Soybean Ferment Extract, Tocopherol, Chondrus Crispus Extract, Ascorbyl Palmitate, Coenzyme A, Biotin.

Diğer Selülit