Oraser Body Emulsion Plus

ZO SKIN HEALTH

Oraser Body Emulsion Plus

240 ml / 8.0 Fl. Oz.

Bu çok etkili vücut bakımı, iyi bir cilt görüntüsü sağlarken, kalitesini ve pürüzsüzlüğünü güçlendirir. Kuru ciltleri yumuşatıp yeniden yapılandırırken, retinol cilt tonunu dengeler.

Her gün, tüm vücuda veya özel ihtiyaç duyulan bölgelere uygulanır.
  • Retinol: Epidermal yenilenme ve kolajen üretimini uyarır, cilt tonunu eşitler.
  • Papain ve saccharomyces cerevisiae ekstresi: Enzimatik eksfoliasyon sağlayarak ciltteki ölü hücreleri arındırır ve sert dokuları yumuşatır.
  • Diasetil boldin: a-adrenerjik antagonist özellikleri sergiler ve kalsiyum akışını etkileyerek melanin üretimini engeller böylelikle cilt tonu dengelenir.
  • Gliserin, glukozamin HCL, fosfolipitler, üre ve yosun ekstresi: Cilt bariyerini güçlendirmek için nem ve lipitlerle destekler.
  • Betaglukan ve yulaf çekirdek unu (Avena sativa): Tahriş olmuş cildi yatıştırır ve sakinleştirir.
  • Kapsüle edilmiş A, C ve E vitaminleri: 12 saat salınım antioksidan kompleksi serbest radikallerin hasarına karşı savaşır.
  • Asetil tirozin, prolin, tokoferol: Koruyucu kompleks DNA onarımı.

Water (Aqua), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Petrolatum, Distearyldimonium Chloride, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Avena Sativa Kernel Flour, Polymethyl Methacrylate, Isopropyl Palmitate, Urea, Phenoxyethanol, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Panthenyl Triacetate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethyl Linoleate, Arachidyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Faex Extract, Disodium EDTA, Dehydroacetic Acid, Acetyl Tyrosine, Oleyl Alcohol, Propylene Glycol, Phospholipids, Polysorbate 20, Retinol, Proline, Glucosamine HCl, Papain, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Laminaria Digitata Extract, Angelica Polymorpha Sinensis Root Extract, Ubiquinone, Hydrolyzed Vegetable Protein, Adenosine Triphosphate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Beta-Glucan, Faex Extract, Carbomer, 1,2-Hexanediol, Magnesium Powder, Isopropyl Alcohol, BHT, PEG-35 Castor Oil, PEG-12 Glyceryl Laurate, Algin, Iron Powder, PVP, BHA, Sodium Chloride, Silicon, Potassium Sorbate, Hexylene Glycol, Zinc, Diacetyl Boldine, Toluene, Sodium Ferrocyanide, Copper Powder (CI 77400).

Nereden Satın Alabilirim?