Offects Exfoliating Polish

ZO SKIN HEALTH

Offects Exfoliating Polish

Tüm Cilt Tipleri

Net Ağırlık 65 gr / 2 Oz.

Ultra ince magnezyum kristalleri içeren bu fiziksel peeling, ciltteki ölü hücreleri arındırarak, epidermisin hızlı bir şekilde yenilenmesini destekleyerek, temiz, pürüzsüz ve eşit tonlu bir cilt görünümü sağlar. Antioksidan özelliği olan A, C, E vitaminleri ve C esterleri cildin bariyer fonksiyonunu destekler.

Nemli cilde 1 dakika masaj yapılarak uygulanır ve durulanır. İhtiyaç duyulursa uygulama esnasında su eklenilir. Haftada en az 2 defa uygulanır. İsteğe göre sabah veya akşam kullanılır.
  • Ultra-ince magnezyum kristalleri: Ölü hücreleri giderir, cilt dokusunun kalitesini yükseltir ve sağlıklı hücresel yenilenme sağlar.
  • A, C, E vitaminleri ve ester-C: Antioksidan koruma sağlar.

PEG-8, Sodium Bicarbonate, Ethoxydiglycol, Magnesium Oxide, Glycerin, Oleth-20, Glyceryl Stearate, Trihydroxystearin, PEG-100 Stearate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Linoleic Acid, Glycine Soja Sterols, Phospholipids, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Propylparaben, Stearyl Glycyrrhetinate, Parfum, Green 6 (CI 61565).

Diğer Akne