Cebatrol Oil Control Pads Acne Treatment

ZO MEDICAL

Cebatrol Oil Control Pads Acne Treatment

Güçlü Akne Tedavi

60 Ped

Etkisi kanıtlanmış eksfoliantlar içeren bu akne kontrol solüsyonu, gözeneklerde bulunan fazla sebumu giderir ve böylelikle sivilcelerin hızlı bir şekilde tedavi edilmesine ve önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cilt kızarıklığını ve tahrişi azaltmak için antioksidan özellikler içeren bitkisel ekstreler barındırır. İçerdiği üre ise cildin nem oranını dengede tutar.

Cam şişede bulunan solüsyon plastik kavanozdaki pedlerin üzerine dökülür ve solüsyonun tamamen absorbe olması beklenir. Sabah ve akşam temiz bir cilde uygulanır.
  • Salisilik asit, glikolik asit ve mandelik asit.
  • Bitkisel karışım ekstresi: Antioksidan ve yatıştırıcı özellikler sağlar.
  • Kuşburnu (Rosa canina): Sebum kontrolü ve gözeneklerin sıklaşmasını sağlar.
  • Üre: Hidrasyon ve nem sağlar.
  • Pedlerin yapısı: Eksfoliasyonu destekler.

Active Ingredient: Salicylic Acid 2.0%
Inactive ingredients: Water, SD Alcohol 40-B, Propylene Glycol, Mandelic Acid, Urea, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Menthyl Lactate, Alcohol, Fragrance, Glycolic Acid, t-Butyl Alcohol, Butylene Glycol, Spiraea Ulmaria Extract, Santalum Album (Sandalwood) Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Phellodendron Amurense Bark Extract, Hordeum Distichon (Barley) Extract, Crithmum Maritimum Extract, Camellia, Sinensis Leaf Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Phenoxyethanol, Denatonium Benzoate, Sodium Hydroxide.

    Diğer Hiperpigmentasyon (Leke)