Brightenex™ Skin Brightener & Correcting Crème (%0,5 ve %1)

ZO MEDICAL

Brightenex™ Skin Brightener & Correcting Crème (%0,5 ve %1)

Eksfoliasyon Hızlandırıcı

75 ml / 2,5 Oz.

Çoklu etkiye sahip bu formül, oleozom uygulama sisteminin içinde bulunan yüksek güçteki retinol ile cilt tonunu hızla aydınlatır ve eşitler. Hyperpigmentasyonu da tedavisinde ilk basamak olarak ve/veya reçete destekli kürün tamamlanmasından sonra devam ürünü olarak idealdir. Ayrıca, çevresel etkenler nedeniyle oluşan cilt kızarıklığını en aza indirir ve renk değişimini önlemeye yardımcı olur.

Temiz cilde 1-2 pompa sadece akşamları haftada 2 kere uygulanır. Cildin toleransı arttıkça gün aşırı ve her gün kullanılabilir. Ciltte kuruluk, kızarıklık ve pullanma oluşabilir. Yeni cilt oluştukça bu etkiler azalacaktır. Tahrişi önlemek için eşit miktarda Brightenex™ ve Revitatrol™ veya Ommerse® Renewal Creme karıştırılarak uygulanır. Hassasiyet devam ederse geçici bir süre kullanıma ara verilir.
  • Yüksek etkili retinol (oleozom) ve askorbik asit-2 glikozid: Lekeleri azaltır, hücre yenilenmesini hızlandırarak cildi aydınlatır ve renk tonunu dengeler.
  • Glutatyon: Melanin oluşumunu engeller.
  • Soya izoflavon ve N-asetil glukozamin: Leke oluşumunu önler.
  • Kestere otu (Stachys officinalis) yaprak ekstresi: Melanojenesis oluşumuna sebep olan etkenleri engelleyerek melanin üretimini engeller.
  • C ve E vitaminleri: Antioksidan etki sağlar.

1% Retinol Ingredients: Water, Cetearyl Isononanoate, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Steareth-20, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Ascorbyl Glucoside, Polysorbate 20, Retinol, Propylheptyl Caprylate, Acetyl Glucosamine, Cetearyl Glucoside, Maltodextrin, Acrylamide/Ammonium Acrylate Copolymer, Alcohol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Nylon-12, Lecithin, Glutathione, Carbomer, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Hydroxide, Polysorbate 80, Polyisobutene, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Potassium Sorbate, Phospholipids, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Sodium Sulfite, Sodium Metabisulfite, BHT, Disodium EDTA, Stachys Officinalis Flower/Leaf/Stem Extract, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Gluconolactone, Sorbitan Isostearate, BHA, Sodium Benzoate, Glucose, Soy Isoflavones, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Beta- Carotene.

Diğer ZO Medical - Spesifik Çözümler