Brightenex™ Skin Brightener & Correcting Crème (%0,5 ve %1)

ZO MEDICAL

Brightenex™ Skin Brightener & Correcting Crème (%0,5 ve %1)

Eksfoliasyon Hızlandırıcı

75 ml / 2,5 Oz.

Çoklu etkiye sahip bu formül, oleozom uygulama sisteminin içinde bulunan yüksek güçteki retinol ile cilt tonunu hızla aydınlatır ve eşitler. Hyperpigmentasyonu da tedavisinde ilk basamak olarak ve/veya reçete destekli kürün tamamlanmasından sonra devam ürünü olarak idealdir. Ayrıca, çevresel etkenler nedeniyle oluşan cilt kızarıklığını en aza indirir ve renk değişimini önlemeye yardımcı olur.

Temiz cilde 2-3 pompa sadece akşamları haftada 2 kere uygulanır. Cildin toleransı arttıkça gün aşırı ve her gün kullanılabilir. Ciltte kuruluk, kızarıklık ve pullanma oluşabilir. Yeni cilt oluştukça bu etkiler azalacaktır. Tahrişi önlemek için eşit miktarda Brightenex ve Restoracalm veya Ommerse Renewal Creme karıştırılarak uygulanır. Hassasiyet devam ederse geçici bir süre kullanıma ara verilir.
  • Yüksek etkili retinol (oleozom) ve askorbik asit-2 glikozid: Lekeleri azaltır, hücre yenilenmesini hızlandırarak cildi aydınlatır ve renk tonunu dengeler.
  • Glutatyon: Melanin oluşumunu engeller.
  • Soya izoflavon ve N-asetil glukozamin: Leke oluşumunu önler.
  • Kestere otu (Stachys officinalis) yaprak ekstresi: Melanojenesis oluşumuna sebep olan etkenleri engelleyerek melanin üretimini engeller.
  • C ve E vitaminleri: Antioksidan etki sağlar.

1% Retinol Ingredients: Water, Cetearyl Isononanoate, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Steareth-20, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Ascorbyl Glucoside, Polysorbate 20, Retinol, Propylheptyl Caprylate, Acetyl Glucosamine, Cetearyl Glucoside, Maltodextrin, Acrylamide/Ammonium Acrylate Copolymer, Alcohol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Nylon-12, Lecithin, Glutathione, Carbomer, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Hydroxide, Polysorbate 80, Polyisobutene, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Potassium Sorbate, Phospholipids, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Sodium Sulfite, Sodium Metabisulfite, BHT, Disodium EDTA, Stachys Officinalis Flower/Leaf/Stem Extract, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Gluconolactone, Sorbitan Isostearate, BHA, Sodium Benzoate, Glucose, Soy Isoflavones, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Beta- Carotene.

Diğer Düzeltici Ürünler